Transfer hizmetleri Faralya Bodrum Havalimanı Faralya ulaşım servisi
Faralya Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri

Faralya transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Faralya
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Faralya
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Faralya
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Faralya
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Faralya
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Faralya
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Faralya
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Faralya

Transfer Yolcu Taşıma Faralya
Bodrum Havalimanı Ulaşım Servisi Faralya

Bodrum Havalimanı Faralya Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Bodrum Havalimanı Fethiye Faralya özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Bodrum Havaalanı Fethiye Faralya arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Bodrum Havaalanı ve Fethiye Faralya arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Bodrum Havalimanı ile Fethiye Faralya arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Bodrum havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Fethiye Faralya içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Fethiye Faralya ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Bodrum Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Havaalanı Fethiye Faralya arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Fethiye Faralya içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Fethiye Faralya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Fethiye Faralya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Fethiye Faralya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Fethiye Faralya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Fethiye Faralya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Faralya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Faralya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Fethiye Faralya arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Faralya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Bodrum Fethiye Faralya ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler , iller listesi :
Fethiye Ölüdeniz Ovacık Hisarönü Yanıklar Yeşilüzümlü Çiftlik Çalış Plajı Üzümlü Kayaköy Karmylassos Belcekız Faralya Kabak Koyu Letonia Hillside Günlüklü Eşen Saklıkent Kanyonu Lykia World Tlos Datça Mesudiye Aktur Hayıtbükü Palamutbükü Emecik Yakaköy Yazıköy Knidos Fethiye Ölüdeniz Bodrum Marmaris Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Kaş Kalkan Patara Kınık Ula Yatağan Yalancı Boğaz Orhaniye Bozburun Maris Karacasöğüt Bozburun Hisarönü Selimiye İçmeler Turunç Söğütköy Söğüt Turgutköy Taşlıca Sarsala Billurkent Palamutbükü Bördübet İztuzu Golden Key Kurucabük
Bodrum havalimanı Fethiye Faralya transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Bodrum havalimanı Faralya transfer hizmetleri
Faralya transfer
yolcu taşıma transfer Faralya transfer servisi firması Faralya