Transfer hizmetleri Çalış Plajı Bodrum Havalimanı Çalış Plajı ulaşım servisi
Çalış Plajı Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri

Çalış Plajı transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Çalış Plajı
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çalış Plajı
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Çalış Plajı
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çalış Plajı
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Çalış Plajı
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Çalış Plajı
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Çalış Plajı
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çalış Plajı
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havalimanı Çalış Plajı
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çalış Plajı
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Çalış Plajı
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çalış Plajı
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Bodrum Havaalanı Çalış Plajı
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çalış Plajı
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Çalış Plajı

Transfer Yolcu Taşıma Çalış Plajı
Bodrum Havalimanı Ulaşım Servisi Çalış Plajı

Bodrum Havalimanı Çalış Plajı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Bodrum Havalimanı Fethiye Çalış Plajı özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Bodrum Havaalanı Fethiye Çalış Plajı arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Bodrum Havaalanı ve Fethiye Çalış Plajı arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Bodrum Havalimanı ile Fethiye Çalış Plajı arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Bodrum havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Fethiye Çalış Plajı içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Fethiye Çalış Plajı ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Bodrum Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Havaalanı Fethiye Çalış Plajı arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Fethiye Çalış Plajı içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Fethiye Çalış Plajı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Fethiye Çalış Plajı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Fethiye Çalış Plajı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Fethiye Çalış Plajı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Fethiye Çalış Plajı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Çalış Plajı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Çalış Plajı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Bodrum Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Bodrum Havalimanı Fethiye Çalış Plajı arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Çalış Plajı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Bodrum Fethiye Çalış Plajı ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler , iller listesi :
Fethiye Ölüdeniz Ovacık Hisarönü Yanıklar Yeşilüzümlü Çiftlik Çalış Plajı Üzümlü Kayaköy Karmylassos Belcekız Faralya Kabak Koyu Letonia Hillside Günlüklü Eşen Saklıkent Kanyonu Lykia World Tlos Datça Mesudiye Aktur Hayıtbükü Palamutbükü Emecik Yakaköy Yazıköy Knidos Fethiye Ölüdeniz Bodrum Marmaris Akyaka Gökova Dalyan Köyceğiz Sarıgerme Göcek Ortaca Dalaman Ekincik Milas Kaş Kalkan Patara Kınık Ula Yatağan Yalancı Boğaz Orhaniye Bozburun Maris Karacasöğüt Bozburun Hisarönü Selimiye İçmeler Turunç Söğütköy Söğüt Turgutköy Taşlıca Sarsala Billurkent Palamutbükü Bördübet İztuzu Golden Key Kurucabük
Bodrum havalimanı Fethiye Çalış Plajı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Bodrum havalimanı Çalış Plajı transfer hizmetleri
Çalış Plajı transfer
yolcu taşıma transfer Çalış Plajı transfer servisi firması Çalış Plajı