Transfer hizmetleri Şemdinli Batman Havalimanı Şemdinli ulaşım servisi
Şemdinli Batman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Şemdinli transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havaalanı Şemdinli
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şemdinli
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havalimanı Şemdinli
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şemdinli
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havaalanı Şemdinli
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Şemdinli
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havalimanı Şemdinli
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Şemdinli
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havalimanı Şemdinli
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Şemdinli
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havaalanı Şemdinli
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şemdinli
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havaalanı Şemdinli
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şemdinli
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Şemdinli

Transfer Yolcu Taşıma Şemdinli
Batman Havalimanı Ulaşım Servisi Şemdinli

Batman Havalimanı Şemdinli Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Batman Havalimanı Şemdinli özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Batman Havaalanı Şemdinli arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Batman Havaalanı ve Şemdinli arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Batman Havalimanı ile Şemdinli arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Batman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Şemdinli içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Şemdinli ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Batman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Batman Havaalanı Şemdinli arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Şemdinli içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Şemdinli içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Batman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Batman Havalimanı Şemdinli arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Şemdinli içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Şemdinli içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Batman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Batman Havalimanı Şemdinli arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Şemdinli içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Şemdinli içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Batman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Batman Havalimanı Şemdinli arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Şemdinli içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Batman Şemdinli ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler :
Batman Otogar Batman Merkez Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli Kamışlı Şenyurt Beytüşşebap Cizre Güçlükonak İdil Silopi Uludere Roboski Aydınlar Baykan Eruh Kurtalan Pervari Şirvan Habur Şırnak Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Şanlıurfa Malatya Elazığ Bingöl Muş Batman Siirt Kurtalan Batman Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto Halil İbrahim TPAO Iraq Bağdat Musul Duhok Amedi Zakho Erbil Kerkük Süleymaniye Hakkari Yüksekova Şemdinli
Batman havalimanı Şemdinli transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Batman havalimanı Şemdinli transfer hizmetleri
Şemdinli transfer
yolcu taşıma transfer Şemdinli transfer servisi firması Şemdinli