Transfer hizmetleri Aydınlar Batman Havalimanı Aydınlar ulaşım servisi
Aydınlar Batman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Aydınlar transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havaalanı Aydınlar
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Aydınlar
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havalimanı Aydınlar
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Aydınlar
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havaalanı Aydınlar
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Aydınlar
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havalimanı Aydınlar
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Aydınlar
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havalimanı Aydınlar
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Aydınlar
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havaalanı Aydınlar
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Aydınlar
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Batman Havaalanı Aydınlar
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Aydınlar
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Aydınlar

Transfer Yolcu Taşıma Aydınlar
Batman Havalimanı Ulaşım Servisi Aydınlar

Batman Havalimanı Aydınlar Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Batman Havalimanı Aydınlar özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Batman Havaalanı Aydınlar arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Batman Havaalanı ve Aydınlar arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Batman Havalimanı ile Aydınlar arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Batman havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Aydınlar içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Aydınlar ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Batman Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Batman Havaalanı Aydınlar arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Aydınlar içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Aydınlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Batman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Batman Havalimanı Aydınlar arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Aydınlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Aydınlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Batman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Batman Havalimanı Aydınlar arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Aydınlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Aydınlar içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Batman Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Batman Havalimanı Aydınlar arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Aydınlar içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.
Batman Aydınlar ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler, ilçeler :
Batman Otogar Batman Merkez Beşiri Gercüş Hasankeyf Kozluk Sason Dargeçit Derik Kızıltepe Mazıdağı Midyat Nusaybin Ömerli Savur Yeşilli Kamışlı Şenyurt Beytüşşebap Cizre Güçlükonak İdil Silopi Uludere Roboski Aydınlar Baykan Eruh Kurtalan Pervari Şirvan Habur Şırnak Urfa Akçakale Birecik Bozova Ceylanpınar Halfeti Harran Hilvan Siverek Suruç Viranşehir Şanlıurfa Malatya Elazığ Bingöl Muş Batman Siirt Kurtalan Batman Bulanık Hasköy Korkut Malazgirt Varto Halil İbrahim TPAO Iraq Bağdat Musul Duhok Amedi Zakho Erbil Kerkük Süleymaniye Hakkari Yüksekova Şemdinli
Batman havalimanı Aydınlar transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Batman havalimanı Aydınlar transfer hizmetleri
Aydınlar transfer
yolcu taşıma transfer Aydınlar transfer servisi firması Aydınlar