Transfer hizmetleri Yavudoğan
Yavudoğan Havalimanı Transfer Hizmetleri

Yavudoğan transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Yavudoğan
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yavudoğan
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Yavudoğan
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yavudoğan
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Yavudoğan
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Yavudoğan
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Yavudoğan
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Yavudoğan
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Yavudoğan
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Yavudoğan
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Yavudoğan
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yavudoğan
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Yavudoğan
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Yavudoğan
 
Türkiye

Antalya Yavudoğan Manavgat ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Kızılağaç Kızılot Evrenseki Çolaklı Gündoğdu Yavrudoğan Taşağıl Beşkonak Akseki Cevizli Gündoğmuş İbradı Sağırin Selge Köprülü Kanyon Manavgat

Transfer Yolcu Taşıma Yavudoğan
Havalimanı Ulaşım Servisi Yavudoğan

Antalya Havalimanı Yavudoğan Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Antalya Havalimanı Yavudoğan Manavgat özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Antalya Havaalanı Manavgat Yavudoğan arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Antalya Havaalanı ve Yavudoğan Manavgat arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Antalya Havalimanı ile Manavgat Yavudoğan arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Antalya havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Yavudoğan içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Yavudoğan ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Antalya Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Yavudoğan Manavgat arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Yavudoğan içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Yavudoğan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Yavudoğan Manavgat arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Yavudoğan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Yavudoğan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Manavgat Yavudoğan arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Yavudoğan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Yavudoğan içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Manavgat Yavudoğan arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Yavudoğan içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.

Antalya havalimanı Yavudoğan transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
antalya havalimanı Yavudoğan transfer hizmetleri
Yavudoğan transfer
yolcu taşıma transfer Yavudoğan transfer servisi firması Yavudoğan