Transfer hizmetleri Syedra
Syedra Havalimanı Transfer Hizmetleri

Syedra transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Syedra
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Syedra
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Syedra
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Syedra
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Syedra
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Syedra
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Syedra
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Syedra
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Syedra
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Syedra
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Syedra
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Syedra
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Syedra
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Syedra
 
Türkiye

Antalya Syedra Alanya ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Alara Yeşilöz Demirtaş Sapadere Karaburun Okurcalar Türkler Payallar İncekum Konaklı Sedire Syedra Kargıcak Mahmutlar Kestel Oba Tosmur Obagöl Cikcilli Mahmutseydi Güzelbağ Gündoğmuş Gazipaşa Kahyalar

Transfer Yolcu Taşıma Syedra
Havalimanı Ulaşım Servisi Syedra

Antalya Havalimanı Syedra Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Antalya Havalimanı Syedra Alanya özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Antalya Havaalanı Alanya Syedra arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Antalya Havaalanı ve Syedra Alanya arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Antalya Havalimanı ile Alanya Syedra arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Antalya havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Syedra içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Syedra ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Antalya Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Syedra Alanya arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Syedra içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Syedra içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Syedra Alanya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Syedra içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Syedra içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Alanya Syedra arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Syedra içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Syedra içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Alanya Syedra arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Syedra içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.

Antalya havalimanı Syedra transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
antalya havalimanı Syedra transfer hizmetleri
Syedra transfer
yolcu taşıma transfer Syedra transfer servisi firması Syedra