Transfer hizmetleri Şah İnn Paradise
Şah İnn Paradise Havalimanı Transfer Hizmetleri

Şah İnn Paradise transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Şah İnn Paradise
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şah İnn Paradise
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Şah İnn Paradise
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şah İnn Paradise
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Şah İnn Paradise
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Şah İnn Paradise
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Şah İnn Paradise
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Şah İnn Paradise
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Şah İnn Paradise
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Şah İnn Paradise
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Şah İnn Paradise
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şah İnn Paradise
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Şah İnn Paradise
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Şah İnn Paradise
 
Türkiye

Antalya Şah İnn Paradise Kumluca ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Mavikent Beykonak Karaöz Turunçova Finike Sahilkent Hasyurt Şah İnn Paradise Adrasan Olimpos Kumluca Gelidonya Koyu

Transfer Yolcu Taşıma Şah İnn Paradise
Havalimanı Ulaşım Servisi Şah İnn Paradise

Antalya Havalimanı Şah İnn Paradise Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Antalya Havalimanı Şah İnn Paradise Kumluca özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Antalya Havaalanı Kumluca Şah İnn Paradise arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Antalya Havaalanı ve Şah İnn Paradise Kumluca arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Antalya Havalimanı ile Kumluca Şah İnn Paradise arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Antalya havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Şah İnn Paradise içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Şah İnn Paradise ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Antalya Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Şah İnn Paradise Kumluca arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Şah İnn Paradise içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Şah İnn Paradise içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Şah İnn Paradise Kumluca arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Şah İnn Paradise içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Şah İnn Paradise içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Kumluca Şah İnn Paradise arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Şah İnn Paradise içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Şah İnn Paradise içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Kumluca Şah İnn Paradise arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Şah İnn Paradise içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.

Antalya havalimanı Şah İnn Paradise transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
antalya havalimanı Şah İnn Paradise transfer hizmetleri
Şah İnn Paradise transfer
yolcu taşıma transfer Şah İnn Paradise transfer servisi firması Şah İnn Paradise