Transfer hizmetleri Faralya
Faralya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Faralya transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Faralya
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Faralya
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Faralya
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Faralya
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Faralya
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Faralya
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Faralya
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Faralya
 
Türkiye

Antalya Faralya Fethiye ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Ölüdeniz Ovacık Kayaköy Belcekız Çiftlik Yanıklar Faralya Kabak Koyu Hisarönü Hillside Çalış Göcek Dalaman Ortaca Köyceğiz Sarıgerme Yeşilüzümlü Üzümlü Babadağ

Transfer Yolcu Taşıma Faralya
Havalimanı Ulaşım Servisi Faralya

Antalya Havalimanı Faralya Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Antalya Havalimanı Faralya Fethiye özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Antalya Havaalanı Fethiye Faralya arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Antalya Havaalanı ve Faralya Fethiye arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Antalya Havalimanı ile Fethiye Faralya arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Antalya havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Faralya içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Faralya ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Antalya Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Faralya Fethiye arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Faralya içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Faralya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Faralya Fethiye arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Faralya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Faralya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Fethiye Faralya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Faralya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Faralya içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Fethiye Faralya arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Faralya içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.

Antalya havalimanı Faralya transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
antalya havalimanı Faralya transfer hizmetleri
Faralya transfer
yolcu taşıma transfer Faralya transfer servisi firması Faralya