Transfer hizmetleri Demirtaş
Demirtaş Havalimanı Transfer Hizmetleri

Demirtaş transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Demirtaş
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Demirtaş
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Demirtaş
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Demirtaş
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Demirtaş
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Demirtaş
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Demirtaş
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Demirtaş
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Demirtaş
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Demirtaş
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Demirtaş
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Demirtaş
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Demirtaş
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Demirtaş
 
Türkiye

Antalya Demirtaş Alanya ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Alara Yeşilöz Demirtaş Sapadere Karaburun Okurcalar Türkler Payallar İncekum Konaklı Sedire Syedra Kargıcak Mahmutlar Kestel Oba Tosmur Obagöl Cikcilli Mahmutseydi Güzelbağ Gündoğmuş Gazipaşa Kahyalar

Transfer Yolcu Taşıma Demirtaş
Havalimanı Ulaşım Servisi Demirtaş

Antalya Havalimanı Demirtaş Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Antalya Havalimanı Demirtaş Alanya özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Antalya Havaalanı Alanya Demirtaş arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Antalya Havaalanı ve Demirtaş Alanya arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Antalya Havalimanı ile Alanya Demirtaş arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Antalya havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Demirtaş içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Demirtaş ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Antalya Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Demirtaş Alanya arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Demirtaş içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Demirtaş içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Demirtaş Alanya arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Demirtaş içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Demirtaş içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Alanya Demirtaş arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Demirtaş içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Demirtaş içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Alanya Demirtaş arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Demirtaş içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.

Antalya havalimanı Demirtaş transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
antalya havalimanı Demirtaş transfer hizmetleri
Demirtaş transfer
yolcu taşıma transfer Demirtaş transfer servisi firması Demirtaş