Transfer hizmetleri Çolaklı
Çolaklı Havalimanı Transfer Hizmetleri

Çolaklı transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Çolaklı
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çolaklı
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Çolaklı
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çolaklı
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Çolaklı
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Çolaklı
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Çolaklı
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çolaklı
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havalimanı Çolaklı
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çolaklı
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Çolaklı
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çolaklı
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Antalya Havaalanı Çolaklı
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çolaklı
 
Türkiye

Antalya Çolaklı Manavgat ve çevresi diğer beldeler, köyler, semtler :
Kızılağaç Kızılot Evrenseki Çolaklı Gündoğdu Yavrudoğan Taşağıl Beşkonak Akseki Cevizli Gündoğmuş İbradı Sağırin Selge Köprülü Kanyon Manavgat

Transfer Yolcu Taşıma Çolaklı
Havalimanı Ulaşım Servisi Çolaklı

Antalya Havalimanı Çolaklı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Antalya Havalimanı Çolaklı Manavgat özel taksi minibüs limuzin otobüs toplu taşıma transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzun yıllar boyunca devam eden Antalya Havaalanı Manavgat Çolaklı arası ucuz fiyatlarla konforlu ulaşım yolcu taşıma servisi, gelişen teknoloji ve konforlu seyahat araçları seçenekleri ile hızla büyüyerek devam etmektedir.
Antalya Havaalanı ve Çolaklı Manavgat arası Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1, A3, D1 ve D2 yetki belgelerine sahip araç filomuz ile gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz.


Antalya Havalimanı ile Manavgat Çolaklı arası toplu taşıma otobüs ( shuttle ) seferleri : Antalya havaalanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden düzenli olarak her saat başı kalkan servis aracımız önceden rezervasyon yaptırmış yolcuları Çolaklı içi otellere, yazlıklara, devre mülklere veya evinize bırakmaktadır. Yine Çolaklı ile Havaalanı arası her saat başı sefer yapan servis aracımızla otelinizden veya istediğiniz yerden alınıp Antalya Havalimanına ucuz konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Çolaklı Manavgat arası özel ucuz binek araç ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 3 kişiyi geçmeyen özel yolcuları Fiat Linea, Ford Focus, Fiat Albea, Fiat Albea, Renault Clio gibi klimalı konforlu araçlar ile alarak Çolaklı içi otellere veya istedikleri yere bırakıyoruz. Bu hizmetimizi yine Çolaklı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Çolaklı Manavgat arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Çolaklı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Çolaklı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Manavgat Çolaklı arası özel vip minibüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 6 kişiyi geçmeyen vip yolcuları Mercedes Vito, Viano Vw volkswagen Caravelle, Transporter, Hyundai Starex, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter gibi klimalı deri koltuklu lüks dizayn konforlu minibüs araçlar ile alarak Çolaklı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz. Bu vip ulaşım hizmetimizi yine Çolaklı içi otellerinizden veya istediğiniz yerden Antalya Havalimanı'na kullanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Antalya Havalimanı Manavgat Çolaklı arası büyük minibüs, otobüs ile ulaşım transfer servisi : Bu hizmetimizde 7 kişiden fazla yolcu sayısına sahip özel grupları Mercedes Sprinter, Vw volkswagen volt minibüsler, Mercedes 403, Mitsubishi Safir, Isuzu Turquaz, Prestij vs gibi klimalı konforlu otobüsler ile alarak Çolaklı içi otellere veya istedikleri yere ucuz fiyatlarla bırakıyoruz.

Antalya havalimanı Çolaklı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
antalya havalimanı Çolaklı transfer hizmetleri
Çolaklı transfer
yolcu taşıma transfer Çolaklı transfer servisi firması Çolaklı