transfer hizmetleri Afyonkarahisar
Afyonkarahisar Havalimanı Transfer Hizmetleri

Afyonkarahisar transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Afyonkarahisar
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afyonkarahisar
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Afyonkarahisar
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afyonkarahisar
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Afyonkarahisar
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Afyonkarahisar
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Afyonkarahisar
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Afyonkarahisar
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Afyonkarahisar
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Afyonkarahisar
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Afyonkarahisar
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afyonkarahisar
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Afyonkarahisar
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Afyonkarahisar
 
TürkiyeTransfer Yolcu Taşıma Afyonkarahisar
Havalimanı Ulaşım Servisi Afyonkarahisar

Afyonkarahisar Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Afyonkarahisar Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.

Firmamız uzun yıllar boyunca Afyonkarahisar ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Afyonkarahisar Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Afyonkarahisar Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Afyonkarahisar Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Afyonkarahisar Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Afyonkarahisar Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
 
Afyonkarahisar havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Afyon Otogar Afyon Tren Garı Afyonkarahisar Şehir Merkezi Afyon Şehir Merkezi Başmakçı Bayat Bolvadin Çay Çobanlar Dazkırı Dinar Emirdağ Evciler Hocalar İhsaniye İscehisar Kızılören Sandıklı Sinanpaşa Sultandağı Şuhut Kütahya Uşak Eskişehir Dumlupınar Banaz Karaadilli Çayıryazı Senirkent Yalvaç Çivril Dazkırı Başmakçı Altıntaş Gediz İnönü Seyitgazi Sivrihisar Çifteler Kırka Tavşanlı Emet Simav Sinanpaşa Akşehir
Afyonkarahisar havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Afyonkarahisar transfer servisi firması Afyonkarahisar