transfer hizmetleri Adana
Adana Havalimanı Transfer Hizmetleri

Adana transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Adana
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Adana
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Adana
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Adana
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Adana
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Adana
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Adana
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Adana
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Adana
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Adana
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Adana
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Adana
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Adana
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Adana
 
Türkiye

a1 yetki belgeli araç Adana Havalimanı

Transfer Yolcu Taşıma Adana
Havalimanı Ulaşım Servisi Adana

Adana Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri Firması

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Başta Adana Havaalanı ve Türkiye' deki tüm havalimanlarından, evinize, işinize veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Veya sizi kapınızdan alıp, havalimanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Firmamız uzun yıllar boyunca Adana ve Türkiye'de Turizm Taşımacılığı sektörü üzerine hizmetler veren profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir Türkiye'nin tüm bölgelerinde turizmin taşımacılık bölümünü kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiştir.

Adana Havaalanı ve diğer tüm şehirlerde kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.


Adana Havalimanı Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm havalimanlarında kişiye özel araçlarla, evlerinden veya işyerlerinden havalimanına ya da havalimanından her yere sloganıyla misafirlerine kişiye özel transfer hizmetleri sunar.

Adana Havaalanı transfer hizmetlerimiz internet üzerinden veya call center aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher ( rezervasyon bileti ) oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla tüm rezervasyon işlemleri tamamlanabilmektedir.

Adana Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırmak isteyen misafirler sistem üzerinden araç cinslerini kendileri seçmekte ve ödeme adımı sonrasında voucher oluşturup yazıcılarından belgelerini alabilmektedirler. Transfer öncesinde Adana Havaalanı karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS mesajı iletilir.
Adana havalimanı transfer hizmetleri ile havaalanı oteller şehir merkezi otogar yat limanı organize sanayi bölgesi eviniz yazlığınız arasında ucuz konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat ederek ulaşabilirsiniz.
Mersin Merkez Mersin Limanı Mersin Serbest Bölge Adana Otogar Mersin Otogar Mersin Tren Garı Adana Tren Garı Mersin Tarsus Erdemli Taşucu Osmaniye İskenderun Hatay Antakya Arsuz Ceyhan Seyhan Çukurova Dörtyol Payas Karataş Yumurtalık İncirlik Kadirli Kozan Karaisalı Çamlıyayla Sarıçam İmamoğlu Saimbeyli Tufanbeyli Pozantı Ulukışla Aladağ Ereğli Kargıpınarı Çeşmeli Gilindiros Gilindirez Tömük Arpaçbahşiş Kocahasanlı Limonlu Kumkuyu Kızkalesi Narlıkuyu Atakent Atayurt Susanoğlu Arkum Mut Derinçay Zeyne Yeşilovacık Gülnar Anamur Bozyazı Aydıncık Yenikaş Ermenek Kazancı Güneyyurt Başyayla Sarıveliler Karaman Kahramanmaraş Afşin Elbistan Gaziantep
Adana havalimanı transfer hizmetleri
yolcu taşıma transfer Adana transfer servisi firması Adana