transfer hizmetleri Çeltikçi
Çeltikçi Transfer Hizmetleri

Çeltikçi transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şirketi Çeltikçi
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çeltikçi
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Firması Çeltikçi
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çeltikçi
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şirketi Çeltikçi
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Çeltikçi
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Firması Çeltikçi
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çeltikçi
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şirketi Çeltikçi
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Çeltikçi
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Firması Çeltikçi
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çeltikçi
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şirketi Çeltikçi
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Çeltikçi
 

Türkiye
 d2 yetki belgesi Çeltikçi
a1 yetki belgesi Çeltikçi

Transfer Yolcu Taşıma Çeltikçi
Havalimanı Ulaşım Servisi Çeltikçi

Burdur Çeltikçi Özel ve Toplu Yolcu Taşımacılığı Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Burdur Çeltikçi içi yolcu taşımacılığı ve transfer hizmetleri deyince akla ilk gelen taşıma şirketi olan firmamız araç filosu ve tecrübeli personeli ile turizm sektöründeki kaliteli ve güvenilir dürüst referans gösterilen örnek bir şirket olmak için çalışmalarını yaşadığımız yüzyılın gerektirdiği şekilde teknolojik imkanları kullanarak sürdürmektedir. Sektöründeki hizmeti verirken kaliteyi ve ucuz maliyeti emsal şirketlerden daha çok benimseyerek bu konuda liderlik yapmaktadır.
Şirketimiz müşteri memnuniyetini daima en üst sırada tutarak Çeltikçi içi ve çevresi ulaşım taşıma araç kiralama ihtiyaçlarında şirketimizi kullanan müşterileri ile dost olmayı başarmış,en büyük amacı bu dostluk ile uzun iş birlikteliğine iyi niyetiyle sürdürmeyi çalışmaktadır.
Çeltikçi ve çevresi hizmet veren mevcut araç parkını son model araçla alarak yenileyen yatırım yaparak araç sayısını yükselten firmamız siz değerli müşterilerine bu hizmeti ve en ekonomik fiyatlarla vermek için çalışmaktadır. Burdur Çeltikçi ve çevre beldelerde 7 / 24 saat devamlı araç filosunu en gelişmiş araç takip sistemiyle merkez operasyon tarafından takip edilmekte olup, gerektiğinde araç sürücülerine uyarılar yapılarak yol durumu ve diğer operasyonel zafiyetleri en aza indirerek en iyi hizmetin değerli müşterilerine vermek için çalışmaktadır.


Personel taşımacılığı - Burdur Çeltikçi
Şirketimiz özel ve kamu kuruluşlarında yer alanı pek çok sektörün taşıma hizmeti, güvenli, dakik ve rahat hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz. Firmamız kaliteye önem verdiği kadar, zamanlamaya da önem vermektedir...

Burdur Çeltikçi Vip ve lüks araçlarla yolcu taşıma
Sizin Misafirleriniz Bizim Misafirimizdir...
Şirketimiz yurt dışından veya yurtiçinden gelen misafirlerinize yada üst düzey yöneticilerinize özel günlüklerindeki ulaşımları için özel araçlarımız hizmet sunmaktadır...

Burdur Çeltikçi şehir merkezi ve oteller ulaşım transfer hizmetleri
Firmamızın sağladığı özel ve toplu havalimanı transfer hizmetleri ile havalimanına gitmek de dönmek de çok rahat! İndiğiniz yerden konforla havalimanı transferinizi yapabilir, istediğiniz saatte istediğiniz adresten alınır, istediğiniz adrese bırakılırsınız. Üstelik çok uygun fiyatlarla.

Burdur Çeltikçi kongre seminer toplantı taşımacılığı
Tüm önemli organizasyonlarınız da ve kongrelerinizde özel yetiştirilmiş ve uzmanlaşmış kadromuzla , son teknolojik imkanları kullanarak sorunsuz hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız sizlere kaliteli ve ekonomik kongre taşımacılığını sunmaktadır.

Havaalanı karşılama hizmetleri
Havalimanlarından sizleri uçuş planınıza göre karşılıyoruz. Özel eğitimli , yabancı dil bilen transfermanlarımız I Pad ile sizleri iç yada dış hatların kapısından karşıladıktan sonra valizlerinizi taşımasına yardım ediyorlar. Sizleri bekleyen aracınız varsa aracınıza kadar refakat ediyorlar.

Burdur Çeltikçi sürücü ve şöför temini
Yoğun iş temponuz içinde misafirlerinizi kendi aracınızla karşılamak için vaktiniz yoksa, çok önemli bir toplantıya gideceksiniz fakat gideceğiniz adreste park sıkıntısı varsa , şehirler arası seyahat ederken uzun yolda araç kullanmaktan hoşlanmıyorsanız veya gece eğlenmeye gidecekseniz sizlere özel bir sürücü gerekli demektir.

Burdur Çeltikçi özürlü aracı ( tekerlekli sandalye ile seyahat etmesi gereken engelli yolcular için ) kiralama
Firmamız Burdur Çeltikçi çevre beldeler arası seyehat edecek olan bedensel engelli yolcuların tekerlekli sandalyelerinden inmeden içinde seyahat edebileceğiz özel tasarım araç filosuna sahiptir. Özel rampa veya asansör yardımı ile yolcu tekerlekli sandalye ile birlikte araç içindeki yerine sabitlenir, böylece güvenli ve konforlu ulaşımı sağlanır.

Burdur Çeltikçi yolcu taşımacılığı taksi otobüs minibüs limuzin lüks ve ekonomik sınıf binek araçlar ile ucuz transfer taşıma servisi, havaalanı şehir merkezi otogar tren garı yat gemi feribot limanı oteller arası ulaşım hizmetleri fiyatlar ücretler
Burdur · Ağlasun · Altınyayla · Bucak · Çavdır · Çeltikçi · Gölhisar · Karamanlı · Kemer · Tefenni · Yeşilova ·
 
Çeltikçi turizm taşımacılık
yolcu taşıma transfer Çeltikçi transfer servisi firması Çeltikçi