transfer hizmetleri Otogar
Otogar Transfer Hizmetleri

Otogar transfer yolcu taşıma

SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek Araç İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şirketi Otogar
4 3
Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Otogar
 
Minivan - MPV Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Firması Otogar
6 5
Minibüs / Minivan Araç Kiralama ve Transfer Servisi Otogar
 
Minibüs Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şirketi Otogar
12 12
Minibüs Kiralama ve Transfer Servisi Otogar
 
Küçük Otobüsler - Midi İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Firması Otogar
26 22
Midi Küçük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Otogar
 
Büyük Otobüsler İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şirketi Otogar
46 46
Büyük Otobüs Kiralama ve Transfer Servisi Otogar
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Firması Otogar
4 2
VİP Binek Araç Kiralama ve Transfer Servisi Otogar
 
4x4 Araçlar İle Yolcu Taşıma Transfer Hizmetleri Şirketi Otogar
4 2
4x4 Araç Kiralama ve Transfer Servisi Otogar
 

Türkiye
 d2 yetki belgesi Otogar
a1 yetki belgesi Otogar

Transfer Yolcu Taşıma Otogar
Havalimanı Ulaşım Servisi Otogar

Antalya Otogar Özel ve Toplu Yolcu Taşımacılığı Hizmetleri

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
Antalya Otogar içi yolcu taşımacılığı ve transfer hizmetleri deyince akla ilk gelen taşıma şirketi olan firmamız araç filosu ve tecrübeli personeli ile turizm sektöründeki kaliteli ve güvenilir dürüst referans gösterilen örnek bir şirket olmak için çalışmalarını yaşadığımız yüzyılın gerektirdiği şekilde teknolojik imkanları kullanarak sürdürmektedir. Sektöründeki hizmeti verirken kaliteyi ve ucuz maliyeti emsal şirketlerden daha çok benimseyerek bu konuda liderlik yapmaktadır.
Şirketimiz müşteri memnuniyetini daima en üst sırada tutarak Otogar içi ve çevresi ulaşım taşıma araç kiralama ihtiyaçlarında şirketimizi kullanan müşterileri ile dost olmayı başarmış,en büyük amacı bu dostluk ile uzun iş birlikteliğine iyi niyetiyle sürdürmeyi çalışmaktadır.
Otogar ve çevresi hizmet veren mevcut araç parkını son model araçla alarak yenileyen yatırım yaparak araç sayısını yükselten firmamız siz değerli müşterilerine bu hizmeti ve en ekonomik fiyatlarla vermek için çalışmaktadır. Antalya Otogar ve çevre beldelerde 7 / 24 saat devamlı araç filosunu en gelişmiş araç takip sistemiyle merkez operasyon tarafından takip edilmekte olup, gerektiğinde araç sürücülerine uyarılar yapılarak yol durumu ve diğer operasyonel zafiyetleri en aza indirerek en iyi hizmetin değerli müşterilerine vermek için çalışmaktadır.


Personel taşımacılığı - Antalya Otogar
Şirketimiz özel ve kamu kuruluşlarında yer alanı pek çok sektörün taşıma hizmeti, güvenli, dakik ve rahat hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz. Firmamız kaliteye önem verdiği kadar, zamanlamaya da önem vermektedir...

Antalya Otogar Vip ve lüks araçlarla yolcu taşıma
Sizin Misafirleriniz Bizim Misafirimizdir...
Şirketimiz yurt dışından veya yurtiçinden gelen misafirlerinize yada üst düzey yöneticilerinize özel günlüklerindeki ulaşımları için özel araçlarımız hizmet sunmaktadır...

Antalya Otogar şehir merkezi ve oteller ulaşım transfer hizmetleri
Firmamızın sağladığı özel ve toplu havalimanı transfer hizmetleri ile havalimanına gitmek de dönmek de çok rahat! İndiğiniz yerden konforla havalimanı transferinizi yapabilir, istediğiniz saatte istediğiniz adresten alınır, istediğiniz adrese bırakılırsınız. Üstelik çok uygun fiyatlarla.

Antalya Otogar kongre seminer toplantı taşımacılığı
Tüm önemli organizasyonlarınız da ve kongrelerinizde özel yetiştirilmiş ve uzmanlaşmış kadromuzla , son teknolojik imkanları kullanarak sorunsuz hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız sizlere kaliteli ve ekonomik kongre taşımacılığını sunmaktadır.

Havaalanı karşılama hizmetleri
Havalimanlarından sizleri uçuş planınıza göre karşılıyoruz. Özel eğitimli , yabancı dil bilen transfermanlarımız I Pad ile sizleri iç yada dış hatların kapısından karşıladıktan sonra valizlerinizi taşımasına yardım ediyorlar. Sizleri bekleyen aracınız varsa aracınıza kadar refakat ediyorlar.

Antalya Otogar sürücü ve şöför temini
Yoğun iş temponuz içinde misafirlerinizi kendi aracınızla karşılamak için vaktiniz yoksa, çok önemli bir toplantıya gideceksiniz fakat gideceğiniz adreste park sıkıntısı varsa , şehirler arası seyahat ederken uzun yolda araç kullanmaktan hoşlanmıyorsanız veya gece eğlenmeye gidecekseniz sizlere özel bir sürücü gerekli demektir.

Antalya Otogar özürlü aracı ( tekerlekli sandalye ile seyahat etmesi gereken engelli yolcular için ) kiralama
Firmamız Antalya Otogar çevre beldeler arası seyehat edecek olan bedensel engelli yolcuların tekerlekli sandalyelerinden inmeden içinde seyahat edebileceğiz özel tasarım araç filosuna sahiptir. Özel rampa veya asansör yardımı ile yolcu tekerlekli sandalye ile birlikte araç içindeki yerine sabitlenir, böylece güvenli ve konforlu ulaşımı sağlanır.

AAntaly Otogar yolcu taşımacılığı taksi otobüs minibüs limuzin lüks ve ekonomik sınıf binek araçlar ile ucuz transfer taşıma servisi, havaalanı şehir merkezi otogar tren garı yat gemi feribot limanı oteller arası ulaşım hizmetleri fiyatlar ücretler
Kepez Altınova Varsak Aksu Perge Duacı Dokuma Çallı Masadağı Otogar Hayvanat Bahçesi Karaöz Kurşunlu Akdeniz Üniversitesi Serbest Bölge Olimpik Yüzme Havuzu Teomanpaşa Demirgül Sütçüler Kuzeyyaka
 
Otogar turizm taşımacılık
yolcu taşıma transfer Otogar transfer servisi firması Otogar