antalya Simena transfer Antalya Simena arası ulaşım
Simena transfer şirketleri

Antalya Simena transfer yolcu taşımacılık

SON MODEL ARAÇ FİLOSU - KLİMALI

Binek Araçlar Antalya Havalimanı Simena Arası Ucuz Transfer
4 3
Binek araç Antalya Havalimanı Simena
 
Minivan - MPV Araçlar Antalya Havaalanı Simena Transfer
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar Antalya Havaalanı Simena
 
Minibüs Araçlar Antalya Havalimanı Simena
12 12
Minibüsler Antalya Havalimanı Simena
 
Küçük Otobüsler - Midi Antalya Havaalanı Simena Arası Transfer
26 22
Midi Otobüsler Antalya Havalimanı Simena Arası
 
Büyük Otobüs Antalya Havaalanı Simena Yolcu Taşıma Hizmetleri
46 46
Büyük Otobüs Antalya Havaalanı Simena
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar Antalya Havalimanı Simena Arası Taşımacılık
4 2
VİP Binek Araç Antalya Havaalanı Simena
 
4x4 Araçlar Antalya Havaalanı Simena Vip Lüks Ulaşım
4 2
4x4 araçlar Antalya Havalimanı Simena
 
Antalya Simena Türkiye

Antalya Havaalanı Simena otobüs minibüs taksi binek araç transfer hizmetleri Antalya Havalimanı Simena otelleri ve tatil köyleri arası ucuz ekonomik özel transfer ve toplu taşıma ulaşım servisi
Simena transfer hizmetleri

Antalya Simena arası transfer
Antalya Havalimanı Simena arası ulaşım

Antalya Havalimanı Simena Arası Taşımacılık Transfer Yolcu Taşıma Ulaşım Servisi

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
 
Antalya havalimanı ile Simena arası turist yolcu taşıma alanında liderliğini koruyan firmamızın geliştirdiği değişik ulaşım yöntemleri ile artık Antalya havaalanından Simena beldesi ve çevre tatil köyleri arasında ulaşım bir sorun olmaktan çıkıp konforlu ve eğlenceli bir seyahate dönüşmüştür.

Simena ve Antalya havaalanı arası ister toplu taşıma ister paylaşımlı transfer ister özel binek araç ister özel vip lüks limuzin ile bütçenize göre seçeceğiniz ulaşım hizmetleri ile konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyehat edeceğinizi garanti ediyoruz.

Antalya Havaalanı Simena merkez otelleri yat limanı otogar gibi yerlere yolcu taşıma hizmetlerinde kullandığımız otobüs minibüs binek araç 4x4 jeep vip strecth limuzin filomuzun hepsi en yeni modelde olup klimalı periyodik bakımları yapılmış araçlardır.


Simena merkez otellerinden otogar yat limanında Antalya havalimanına ve çevre beldeler ilçelere yaptığımız özel ve toplu yolcu taşımacılığı hizmetleri için firmamız Ulaştırma Bakanlığı yolcu taşıma araç kiralama yetki belgeleri olan A1, A2, A3, D1, D2, B1, B2 mesleki sertifikalara sahiptir.

Antalya Havaalanı Simena arası yolcu taşımacılık turizm taşımacılığı özel ve toplu transfer hizmetlerinde çalışan şöförlerimiz SRC, Psikoteknik gibi ticari araç sürücülerinin bulundurması gereken özel mesleki belgelere sahip uzman şoförlerdir.

Simena ile Antalya Havalimanı arası otobüs minibüs midibüs limuzin binek araç 4x4 lüks jip ve binek araç filomuzla gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma ve ulaşım hizmetleri fiyatları konusunda firmamız her zaman en kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlara sunmayı kendisine hedef edinmiştir.

Antalya iç ve dış hatlar terminali ile Simena arası toplu taşıma özel ve paylaşımlı transfer yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmamız ayrıca Simena ve çevresi gezilecek görülecek yerler için yapacağınız tur ve gezi aktiviteleriniz için her ebat ve büyüklükte otobüs kiralama kiralık minibüs binek araç taksi vip 4x4 jip hizmetleri sunmaktadır.

Antalya Havalimanı Simena arası mesafe uzaklık km bilgisi için tıklayınız
Antalya Havaalanı Simena arası yolculuk süresi, seyahat ne kadar sürer bilgisi için tıklayınız
Antalya havalimanı Simena arası ulaşım transfer hizmetleri fiyatları ve ücret listesi için tıklayınız

Simena içi ve çevresi bazı oteller moteller pansiyonlar listesi :
Öz Ulutaş apart evleri Baykal pansiyon Hotel şimşek Presa di Finica Hotel anadolu Hasyurt hotel Öz likya pansiyon Ezgi apart Winecity hotel Kiyak hotel Grand hotel kekova Hotel derin Beymelek taş evler Likya yolu palas hotel Hoyran wedre country houses Ankh pansiyon Simena pansiyon Mehtap pansiyon Theimussa pension Likya pansiyon Cennet pansiyon Ekin pansiyon Babaveli pansiyon Onur pansiyon Telemenin evleri Otel Üçağız Kalealtı pansiyon


Simena transfer firmaları
antalya Simena transfer ulaşım transfer antalya Simena