Anasayfa     Hizmetlerimiz    Transfer    Ulaşım    Taşımacılık    Shuttle     S.S.S     İletişim
Antalya Havalimanı ulaşım, transfer, taşımacılık

Antalya transfer

         SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek araçlar
4 3
Binek araç
Minivan - MPV araçlar
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar
Minibüs araçlar
12 12
Minibüsler
Küçük Otobüsler - Midi
26 22
Midi Otobüsler
Büyük Otobüsler
46 46
Büyük Otobüs
VIP - Lüks Sedan Araçlar
4 2
VİP Binek araç
4x4 Araçlar
4 2
4x4 araçlar

Antalya Transfer
Antalya Havalimanı Ulaşım

10 - 14 Kasım Uluslararası Bitki Islahı Kongresi Lara Antalya Ulaşım ve Transfer Hizmetleri


Uluslararası Bitki İslahı Kongresi Antalya Lara Wow Topkapı Palace otelde 10 - 14 Kasım tarihleri arası yapılacak... Kongreye katılan tüm doktor ve tıp çalışanlarının ekonomik ve konforlu bir şekilde Antalya Havalimanı - oteller ve kongre merkezi arası ulaşımlarını sağlıyoruz. Tüm ulaşım ve transfer gereksinimleriniz için bizimle 24 saat iletişime geçebilirsiniz.Bitki Islahçıları Alt Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ahmet Bağcı, dünyada alanında ilk kez düzenlenecek Uluslararası Bitki Islahı Kongresi'nin 10-14 Kasım tarihlerinde Antalya'da yapılacağını belirtti.
Yüzyıllardır en çok uğraş verilen bilim alanlarının başında gelmekte olan bitki ıslahı, bitkilerin genetik yapılarındaki ve doğal yayılışlarındaki varyasyonlardan yararlanılarak kalıtım yoluyla istenilen özelliklere sahip yeni bitkiler elde edilmesi olarak tanımlanabilir. Bitkisel üretimde istenen artış için yalnızca yeni çeşitlerin geliştirilmesi değil bu çeşitlerin tohumluklarının da kaliteli olması önem arzetmektedir. Ülkemizde 1930'lu yıllarda başlayan bitki ıslahı çalışmaları neticesinde tarla bitkilerinden sebze ve meyveye kadar pek çok alanda farklı bitki türlerinde biyoteknolojik yöntemlerin de kullanıldığı ıslah çalışmaları yürütülmektedir. Bitki ıslahında çalışmalar yeni olmasına karşın, bugüne kadar 78 bitki türünde tescil edilen bin 800'e yakın tarla bitkisi çeşidinden yaklaşık yarısı ülkemiz bitki ıslahçıları tarafından geliştirilmiştir.
Kongre Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça olmak üzere 4 farklı dilde anlık tercümeyle gerçekleştirilecek.


 
bitki ıslahı kongresi, bitki, ıslahı, kongresi, uluslararası bitki ıslahı kongresi, ulusal, kongresi, kongresi, wow topkapı, wow, topkapı, transfer, antalya havaalanı, antalya havalimanı, havalimanı, havaalanı, 2013 kongre transferleri, 2013 kongreleri