kongre taşıma kongre taşıma
Anasayfa     Hizmetlerimiz    Transfer    Ulaşım    Taşımacılık    Shuttle     S.S.S     İletişim
Antalya Havalimanı ulaşım, transfer, taşımacılık
kongre taşıma

Antalya transfer

         SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek araçlar
4 3
Binek araç
Minivan - MPV araçlar
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar
Minibüs araçlar
12 12
Minibüsler
Küçük Otobüsler - Midi
26 22
Midi Otobüsler
Büyük Otobüsler
46 46
Büyük Otobüs
VIP - Lüks Sedan Araçlar
4 2
VİP Binek araç
4x4 Araçlar
4 2
4x4 araçlar

Antalya Transfer
Antalya Havalimanı Ulaşım

KOMER Kuşadası Efes Kongre Merkezi Antalya'ya Rakip Oldu


KOMER Genel Müdürü Cemil Baykal, 2014’te iki büyük kongreye ev sahipliği yapacaklarını anlattı. Baykal, “Buranın en büyük rakibi Antalya’dır. Özellikle ulusal kongreler buraya gelmeye başlayacak” dedi.
Komer Genel Müdürü Cemil Baykal, Turizm Güncel’e resmi açılışı Başbakan Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Efes Kongre Merkezi ile ilgili bilgiler verdi. Merkez bünyesinde, bir adet 2.690 kişilik büyük oditoryum, bir adet 745 kişilik küçük oditoryum, bir adet 3'e bölünebilen 800 kişilik toplantı salonu, bir adet 2'ye bölünebilen 400 kişilik toplantı salonu bulunduğunu anlatan Baykal, aynı anda 12 bin kişiye hizmet verecek bir kapasiteye sahip olduklarını söyledi.
Merkezin Ulusal Yangından Koruma Derneği (NFPA) standartlarına uygun koruma ve tahliye sistemi ile donatıldığını belirten Baykal, “Engelli Dostu Kongre Merkezi'nde 2 engelli platformu ve 1 engelli asansörü yer almaktadır. Tüm yürüyüş alanları, girişler ve tuvaletler standartlara uygun dizayn edilmiştir." dedi.
Devasa tesisler var
50 bin metrekareye yakın kapalı alana sahip olacak kongre merkezi, 3 bin 415 kişilik oditoryum, bin 915 kişilik kongre salonu, 830 kişilik konferans salonu, 20 adet çeşitli kapasitede toplantı salonları, 2 adet sinema salonu, fuar ve sergi alanları, özel yemek salonları, kafeterya, bar, banket salonu, çevirmen odaları ve otopark gibi ünitelerden oluşuyor. KOMER'in ortakları arasında Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Uluslararası Kongre Tesisleri İşletmeciliği (UKTAŞ), Aydın Özel İdaresi, Kuşadası Ticaret Odası, Kuşadası Belediyesi, Liman İşletmeciliği AŞ (LİMAŞ), Kültür ve Turizm Bakanlığı

 
komer, kuşadası kongre merkezi, efes kongre merkezi, komer kongre merkezi, efes, kuşadası, kongre, merkezi, 2013 kongre transferleri, 2013 kongreleri
kongre taşıma
kongre taşıma kongre taşıma