Anasayfa     Hizmetlerimiz    Transfer    Ulaşım    Taşımacılık    Shuttle     S.S.S     İletişim
Antalya Havalimanı ulaşım, transfer, taşımacılık

Antalya transfer

         SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek araçlar
4 3
Binek araç
Minivan - MPV araçlar
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar
Minibüs araçlar
12 12
Minibüsler
Küçük Otobüsler - Midi
26 22
Midi Otobüsler
Büyük Otobüsler
46 46
Büyük Otobüs
VIP - Lüks Sedan Araçlar
4 2
VİP Binek araç
4x4 Araçlar
4 2
4x4 araçlar

Antalya Transfer
Antalya Havalimanı Ulaşım

6 - 10 Kasım Ulusal Radyoloji Derneği Kongresi Belek Ulaşım ve Transfer Hizmetleri


34. Ulusal Türk Radyoloji Derneği Kongresi Belek Maritim Pine Beach Hotel'de 6 - 10 Kasım tarihleri arasında yapılacak... Kongreye katılan tüm doktor ve tıp çalışanlarının ekonomik ve konforlu bir şekilde Antalya Havalimanı - oteller ve kongre merkezi arası ulaşımlarını sağlıyoruz. Tüm ulaşım ve transfer gereksinimleriniz için bizimle 24 saat iletişime geçebilirsiniz.


Türk Radyoloji Derneği Başkanı Prof.Dr. Nevra Elmas, radyolojinin, günümüzde herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle sağlık merkezine başvuran tüm hastaları dolaylı olarak ilgilendiren bir bilim alanı olduğunu söyledi.Türk Radyoloji Derneği 34. Ulusal Türk Radyoloji Kongresi Antalya'da devam ediyor. 6 Kasım tarihinde başlayan ve 10 Kasım tarihine kadar devam edecek olan kongrenin basın toplantısında radyoloji alanındaki sıkıntılar, gelişmeler ve tanılar hakkında bilgi verildi.Türkiye'de prostat kanserinde belirgin artış olduğu, prostat kanserinin erkeklerde akciğer kanserinden sonra ikinci sıraya yerleştiği bildirilirken, Avrupa Ürogenital Radyoloji Derneği Prostat Kanseri Çalışma Grubu Üyesi Doç. Dr. Ahmet Tuncay Turgut, prostat kanseri için dünya ortalamasının yüz binde 28’lerde ve Avrupa ortalaması yüzbinde 60’larda iken, Türkiye ortalamasının yüz binde 37’lerde olduğunu söyledi. Doç.Dr. Turgut, bu bilgiler doğrultusunda Türkiye'de her yıl 14.000 yeni prostat kanseri vakası görüldüğünü açıkladı.
6-10 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya Belek Maritim Pine Beach Otel’de gerçekleştirilecek toplantımızın bir özelliği 2012 takviminde olduğu gibi tüm dünyada kutlamaların yapıldığı 8 Kasım dünya röntgen gününü içine alması olacaktır.


 
34. radyoloji kongresi, radyoloji, ulusal radyoloji, kongresi, ulusal radyoloji kongresi, ulusal, kongresi, kongresi, maritim pine beach, belek, maritim, pine, beach, transfer, antalya havaalanı, antalya havalimanı, havalimanı, havaalanı, 2013 kongre transferleri, 2013 kongreleri