Anasayfa     Hizmetlerimiz    Transfer    Ulaşım    Taşımacılık    Shuttle     S.S.S     İletişim
Antalya Havalimanı ulaşım, transfer, taşımacılık

Antalya transfer

         SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek araçlar
4 3
Binek araç
Minivan - MPV araçlar
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar
Minibüs araçlar
12 12
Minibüsler
Küçük Otobüsler - Midi
26 22
Midi Otobüsler
Büyük Otobüsler
46 46
Büyük Otobüs
VIP - Lüks Sedan Araçlar
4 2
VİP Binek araç
4x4 Araçlar
4 2
4x4 araçlar

Antalya Transfer
Antalya Havalimanı Ulaşım

06 -10 Kasım 11'nci  Üroonkoloji Kongresi Belek Antalya Ulaşım ve Transfer Hizmetleri


6-10 Kasım günleri arasında düzenlenen 11. Üroonkoloji Kongresi, Antalya'nın Belek tatil beldesi Cornelia Diamond otelinde yapılacak... Kongreye katılan tüm doktor ve tıp çalışanlarının ekonomik ve konforlu bir şekilde Antalya Havalimanı - oteller ve kongre merkezi arası ulaşımlarını sağlıyoruz. Tüm ulaşım ve transfer gereksinimleriniz için bizimle 24 saat iletişime geçebilirsiniz.


11. Üroonkoloji Kongresi - Belek Cornelia Diamond Hotel
Kongre Tarihleri : 6 - 10 Kasım 2013
Kongre Dili : Kongre dili Türkçe ve İngilizce’ dir. Uluslararası konuşmacıların bulunduğu toplantılarda İngilizce - Türkçe simültane çeviri yapılacaktır.
Kredilendirme : Kongrenin tüm oturumları, Türk Tabibleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilmektedir.
Bilimsel Program : 7 Kasım 2013 sabahı başlayıp, 10 Kasım 2013 tarihinde öğle saatlerinde sona ermektedir.
Yaka Kartı : Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.
Katılım Belgesi : Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri 10 Kasım 2013 tarihinde, kongre merkezinin içerisinde çeşitli noktalara konulacak kioks'lar aracılığıyla dağıtılacaktır.
Davet Mektubu / İzin Yazısı : Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

 
11 üronkoloji kongresi, üronkoloji kongresi, üronkoloji, ulusal, 11., kongre, kongresi, cornelia diamond, belek, hotel, transfer, antalya havaalanı, antalya havalimanı, havalimanı, havaalanı, 2013 kongre transferleri, 2013 kongreleri