Anasayfa     Hizmetlerimiz    Transfer    Ulaşım    Taşımacılık    Shuttle     S.S.S     İletişim
Antalya Havalimanı ulaşım, transfer, taşımacılık

Antalya transfer

         SON MODEL - KLİMALI ARAÇ FİLOSU

Binek araçlar
4 3
Binek araç
Minivan - MPV araçlar
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar
Minibüs araçlar
12 12
Minibüsler
Küçük Otobüsler - Midi
26 22
Midi Otobüsler
Büyük Otobüsler
46 46
Büyük Otobüs
VIP - Lüks Sedan Araçlar
4 2
VİP Binek araç
4x4 Araçlar
4 2
4x4 araçlar

Antalya Transfer
Antalya Havalimanı Ulaşım

1. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi Kundu - Antalya Ulaşım ve Transfer Hizmetleri


1. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi   3-7 Ekim 2012 tarihleri arasında Antalya Kundu Mardan Palace Otel ve Kongre Merkezi'nde yapılacak. Kongreye katılan tüm doktor ve tıp çalışanlarının ekonomik ve konforlu bir şekilde Antalya Havalimanı - oteller ve kongre merkezi arası ulaşımlarını sağlıyoruz. Tüm ulaşım ve transfer gereksinimleriniz için bizimle 24 saat iletişime geçebilirsiniz.Üroloji Cerrahi Derneği'nin Mesajı : Uzun zamandır özlenen ve beklenen bir birlikteliğin yoğun hazırlıklarını yapıyor olmanın heyecanı ve onuru içerisindeyiz.
3-7 Ekim 2012 tarihlerinde Antalya'da Mardan Palace Otel de yapılacak olan 1. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi için hazırlıklarımız yoğun olarak sürüyor.
Ürolojik Cerrahi Derneği, bir yıl gibi kısa zaman içerisinde çok yoğun çalışmaların ardından yurt genelinde 11 şubesi ve 800'den fazla üyesiyle kuruluş sürecini tamamlayarak etkin bir uzmanlık derneği olmayı başardı. Bu süreçte kuruluş çalışmalarının yanı sıra sizlerle birlikte başta Ankara, İstanbul, İzmir olmak üzere 3 büyük toplantı ve diğer şube merkezi illerde ise 8 bilimsel aktiviteyle yoğun ilginizi çeken çalışmaları yaşadık.

Ürolojik Cerrahi Derneği bölgesel temsiliyetin en üst düzeyde sağlanmasını hedefleyen tüzüğünün gereği olarak şubelerden gelen delegelerle Eylül 2011 de yapılan Genel Kurulun ardından Kurucu Yönetim yapısından kalıcı yapıya geçti. Artık derneğimiz en üst ölçekte bilimsel ve eğitsel aktiviteleri yapmak ve devamlılığını sağlamak misyonuyla hızla ilerlemektedir....