antalya Karaöz transfer Antalya Karaöz arası ulaşım
Karaöz transfer şirketleri

Antalya Karaöz transfer yolcu taşımacılık

SON MODEL ARAÇ FİLOSU - KLİMALI

Binek Araçlar Antalya Havalimanı Karaöz Arası Ucuz Transfer
4 3
Binek araç Antalya Havalimanı Karaöz
 
Minivan - MPV Araçlar Antalya Havaalanı Karaöz Transfer
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar Antalya Havaalanı Karaöz
 
Minibüs Araçlar Antalya Havalimanı Karaöz
12 12
Minibüsler Antalya Havalimanı Karaöz
 
Küçük Otobüsler - Midi Antalya Havaalanı Karaöz Arası Transfer
26 22
Midi Otobüsler Antalya Havalimanı Karaöz Arası
 
Büyük Otobüs Antalya Havaalanı Karaöz Yolcu Taşıma Hizmetleri
46 46
Büyük Otobüs Antalya Havaalanı Karaöz
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar Antalya Havalimanı Karaöz Arası Taşımacılık
4 2
VİP Binek Araç Antalya Havaalanı Karaöz
 
4x4 Araçlar Antalya Havaalanı Karaöz Vip Lüks Ulaşım
4 2
4x4 araçlar Antalya Havalimanı Karaöz
 
Antalya Karaöz Türkiye

Antalya Havaalanı Karaöz otobüs minibüs taksi binek araç transfer hizmetleri Antalya Havalimanı Karaöz otelleri ve tatil köyleri arası ucuz ekonomik özel transfer ve toplu taşıma ulaşım servisi
Karaöz transfer hizmetleri

Antalya Karaöz arası transfer
Antalya Havalimanı Karaöz arası ulaşım

Antalya Havalimanı Karaöz Arası Taşımacılık Transfer Yolcu Taşıma Ulaşım Servisi

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
 
Antalya havalimanı ile Kumluca Karaöz arası turist yolcu taşıma alanında liderliğini koruyan firmamızın geliştirdiği değişik ulaşım yöntemleri ile artık Antalya havaalanından Karaöz beldesi ve çevre tatil köyleri arasında ulaşım bir sorun olmaktan çıkıp konforlu ve eğlenceli bir seyahate dönüşmüştür.

Karaöz Kumluca ve Antalya havaalanı arası ister toplu taşıma ister paylaşımlı transfer ister özel binek araç ister özel vip lüks limuzin ile bütçenize göre seçeceğiniz ulaşım hizmetleri ile konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyehat edeceğinizi garanti ediyoruz.

Antalya Havaalanı Kumluca Karaöz merkez otelleri yat limanı otogar gibi yerlere yolcu taşıma hizmetlerinde kullandığımız otobüs minibüs binek araç 4x4 jeep vip strecth limuzin filomuzun hepsi en yeni modelde olup klimalı periyodik bakımları yapılmış araçlardır.


Karaöz Kumluca merkez otellerinden otogar yat limanında Antalya havalimanına ve çevre beldeler ilçelere yaptığımız özel ve toplu yolcu taşımacılığı hizmetleri için firmamız Ulaştırma Bakanlığı yolcu taşıma araç kiralama yetki belgeleri olan A1, A2, A3, D1, D2, B1, B2 mesleki sertifikalara sahiptir.

Antalya Havaalanı Kumluca Karaöz arası yolcu taşımacılık turizm taşımacılığı özel ve toplu transfer hizmetlerinde çalışan şöförlerimiz SRC, Psikoteknik gibi ticari araç sürücülerinin bulundurması gereken özel mesleki belgelere sahip uzman şoförlerdir.

Karaöz Kumluca ile Antalya Havalimanı arası otobüs minibüs midibüs limuzin binek araç 4x4 lüks jip ve binek araç filomuzla gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma ve ulaşım hizmetleri fiyatları konusunda firmamız her zaman en kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlara sunmayı kendisine hedef edinmiştir.

Antalya iç ve dış hatlar terminali ile Kumluca Karaöz arası toplu taşıma özel ve paylaşımlı transfer yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmamız ayrıca Karaöz ve çevresi gezilecek görülecek yerler için yapacağınız tur ve gezi aktiviteleriniz için her ebat ve büyüklükte otobüs kiralama kiralık minibüs binek araç taksi vip 4x4 jip hizmetleri sunmaktadır.

Antalya Havalimanı Kumluca Karaöz arası mesafe uzaklık km bilgisi için tıklayınız
Antalya Havaalanı Kumluca Karaöz arası yolculuk süresi, seyahat ne kadar sürer bilgisi için tıklayınız
Antalya havalimanı Kumluca Karaöz arası ulaşım transfer hizmetleri fiyatları ve ücret listesi için tıklayınız

Karaöz Kumluca içi ve çevresi bazı oteller moteller pansiyonlar listesi :
Şahh İnn Paradise Motel Pansiyon Çıralı Hotel Erenler Hotel Garden Pansiyon Cesur Hotel Uğur Pansiyon & Hotel Oran Ağaç Evleri Otel Blue & White Hotel Rose Pansiyon Hotel Ali Baba Pension Orange Hotel Almira Butik Hotel Melisa Hotel Emek Pansiyon Hotel Lagina Pansiyon Hotel Grand Aygün Hotel Öz likya pansiyon Ezgi apart Hava su köyü Koken pansiyon Blue likya pansiyon Gürkan misafir evi

Karaöz transfer firmaları
antalya Karaöz transfer ulaşım transfer antalya Karaöz