antalya Beymelek transfer Antalya Beymelek arası ulaşım
Beymelek transfer şirketleri

Antalya Beymelek transfer yolcu taşımacılık

SON MODEL ARAÇ FİLOSU - KLİMALI

Binek Araçlar Antalya Havalimanı Beymelek Arası Ucuz Transfer
4 3
Binek araç Antalya Havalimanı Beymelek
 
Minivan - MPV Araçlar Antalya Havaalanı Beymelek Transfer
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar Antalya Havaalanı Beymelek
 
Minibüs Araçlar Antalya Havalimanı Beymelek
12 12
Minibüsler Antalya Havalimanı Beymelek
 
Küçük Otobüsler - Midi Antalya Havaalanı Beymelek Arası Transfer
26 22
Midi Otobüsler Antalya Havalimanı Beymelek Arası
 
Büyük Otobüs Antalya Havaalanı Beymelek Yolcu Taşıma Hizmetleri
46 46
Büyük Otobüs Antalya Havaalanı Beymelek
 
VIP - Lüks Sedan Araçlar Antalya Havalimanı Beymelek Arası Taşımacılık
4 2
VİP Binek Araç Antalya Havaalanı Beymelek
 
4x4 Araçlar Antalya Havaalanı Beymelek Vip Lüks Ulaşım
4 2
4x4 araçlar Antalya Havalimanı Beymelek
 
Antalya Beymelek Türkiye

Antalya Havaalanı Beymelek otobüs minibüs taksi binek araç transfer hizmetleri Antalya Havalimanı Beymelek otelleri ve tatil köyleri arası ucuz ekonomik özel transfer ve toplu taşıma ulaşım servisi
Beymelek transfer hizmetleri
Beymelek d2 belgeli araç

Antalya Beymelek arası transfer
Antalya Havalimanı Beymelek arası ulaşım

Antalya Havalimanı Beymelek Arası Taşımacılık Transfer Yolcu Taşıma Ulaşım Servisi

Diğer Ülkeler | Ofislerimiz | Haber ve Duyurular | Teşekkür Mektupları | Belgelerimiz | Sık Sorulan Sorular | Sponsor Linkler | Site Haritası | Fiyatlar
 
Antalya havalimanı ile Beymelek arası turist yolcu taşıma alanında liderliğini koruyan firmamızın geliştirdiği değişik ulaşım yöntemleri ile artık Antalya havaalanından Beymelek beldesi ve çevre tatil köyleri arasında ulaşım bir sorun olmaktan çıkıp konforlu ve eğlenceli bir seyahate dönüşmüştür.

Beymelek ve Antalya havaalanı arası ister toplu taşıma ister paylaşımlı transfer ister özel binek araç ister özel vip lüks limuzin ile bütçenize göre seçeceğiniz ulaşım hizmetleri ile konforlu güvenli ve ekonomik bir şekilde seyehat edeceğinizi garanti ediyoruz.

Antalya Havaalanı Beymelek merkez otelleri yat limanı otogar gibi yerlere yolcu taşıma hizmetlerinde kullandığımız otobüs minibüs binek araç 4x4 jeep vip strecth limuzin filomuzun hepsi en yeni modelde olup klimalı periyodik bakımları yapılmış araçlardır.


Beymelek merkez otellerinden otogar yat limanında Antalya havalimanına ve çevre beldeler ilçelere yaptığımız özel ve toplu yolcu taşımacılığı hizmetleri için firmamız Ulaştırma Bakanlığı yolcu taşıma araç kiralama yetki belgeleri olan A1, A2, A3, D1, D2, B1, B2 mesleki sertifikalara sahiptir.

Antalya Havaalanı Beymelek arası yolcu taşımacılık turizm taşımacılığı özel ve toplu transfer hizmetlerinde çalışan şöförlerimiz SRC, Psikoteknik gibi ticari araç sürücülerinin bulundurması gereken özel mesleki belgelere sahip uzman şoförlerdir.

Beymelek ile Antalya Havalimanı arası otobüs minibüs midibüs limuzin binek araç 4x4 lüks jip ve binek araç filomuzla gerçekleştirdiğimiz yolcu taşıma ve ulaşım hizmetleri fiyatları konusunda firmamız her zaman en kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlara sunmayı kendisine hedef edinmiştir.

Antalya iç ve dış hatlar terminali ile Beymelek arası toplu taşıma özel ve paylaşımlı transfer yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmamız ayrıca Beymelek ve çevresi gezilecek görülecek yerler için yapacağınız tur ve gezi aktiviteleriniz için her ebat ve büyüklükte otobüs kiralama kiralık minibüs binek araç taksi vip 4x4 jip hizmetleri sunmaktadır.

Antalya Havalimanı Beymelek arası mesafe uzaklık km bilgisi : 154 km
Antalya Havaalanı Beymelek arası yolculuk süresi, seyahat ne kadar sürer :  2 Saat 48 Dakika
Antalya havalimanı Beymelek arası ulaşım transfer hizmetleri fiyatları ve ücret listesi için tıklayınız

Beymelek içi ve çevresi bazı oteller moteller pansiyonlar listesi :
Öz Ulutaş apart evleri Baykal pansiyon Hotel şimşek Presa di Finica Hotel anadolu Hasyurt hotel Öz likya pansiyon Ezgi apart Winecity hotel Kiyak hotel Grand hotel kekova Hotel derin Beymelek taş evler Likya yolu palas hotel Hoyran wedre country houses Ankh pansiyon Simena pansiyon Mehtap pansiyon Theimussa pension Likya pansiyon Cennet pansiyon Ekin pansiyon Babaveli pansiyon Onur pansiyon Telemenin evleri Otel Üçağız Kalealtı pansiyon

Beymelek transfer firmaları
antalya Beymelek transfer ulaşım transfer antalya Beymelek