Anasayfa     Hizmetlerimiz    Transfer    Ulaşım    Taşımacılık    Shuttle     S.S.S     İletişim
Antalya Havalimanı ulaşım, transfer, taşımacılık

Antalya transfer

         SON MODEL ARAÇ FİLOSU - KLİMALI

Binek araçlar
4 3
Binek araç
Minivan - MPV araçlar
6 5
Minibüs / Minivan Araçlar
Minibüs araçlar
12 12
Minibüsler
Küçük Otobüsler - Midi
26 22
Midi Otobüsler
Büyük Otobüsler
46 46
Büyük Otobüs
VIP - Lüks Sedan Araçlar
4 2
VİP Binek araç
4x4 Araçlar
4 2
4x4 araçlar

Antalya Transfer
Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Volkswagen Transporter - Lüks & VİP Sınıf Minibüs Kiralama

Misafirlerine bir sefer değil her zaman hizmet vermek isteyen ve sizden aldığı güvenle müşteri kitlesini her gecen gün biraz daha büyüten firmamız transporter kiralama kiralama hizmetiylede sizlerle buluşuyor.
Tüm özel günlerinizde özel davetlerinizde toplantı konferans ve fuar organizasyonlarında sizler ve sizin değer verdiğiniz konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şoförlü kiralık araç konforunu Antalya vip şoförlü-şoförsüz araç kiralama hizmeti ayrıcalığı ile sağlayabilirsiniz

Antalya ve tüm yurt genelinde iyi eğitimli ve lisan bilen şoförlerimizle şoförlü araç kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizi arayabilir veya olnine talep formunu doldurarak talep gönderebilirsiniz.Yolculukları zevke dönüştürmek için tasarlanan yeni VW Transporter, konforla şıklığı yüksek teknoloji ile buluşturmaktadır.

Sunduğu standart özellikleriyle, bu kategoride kendi sınıfını yaratan yeni Transporter, Volkswagen teknolojisinin son yenilikleri sayesinde keyifli ve güvenli bir sürüş sağlamaktadır.

Ticari kullanımda ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayabilen, konfor ve işlevsel özellikler. Binek araçları bile geride bırakan Volkswagen Transporter, pazar ve kullanım alışkanlıklarına da yeni bir boyut kazandırıyor. Volkswagen Transporter pazarda sadece donanım ve ekipman olarak farklılaşmıyor, dizayn, üretim ve kalite güvence aşamalarına da yeni bir bakış açısı getiriyor. ESP (Elektronik dengeleme programı), aracın dengesinin bozulabileceği kritik durumlarda - Aniden araç önünde beliren bir engel, sert bir viraj, bozuk, ıslak veya karlı bir yolda yapılacak ani bir manevra - devreye girer. Her lastiği bağımsız olarak frenleyip, motor gücünü düzenleyerek kayma ve devrilme riskini azaltır.

 
- Havalimanı transfer hizmetleri   
- Havaalanı ulaşım hizmeti
- Şoförlü caravella kiralama
- Gezi tur hizmetleri
- Kongre taşımacılığı
- VIP VW volkswagen caravelle kiralama